chemia teoretyczna

Organizacja Rozpoczęcia Roku Akademickiego 2022/2023

Spotkania obowiązkowe
  • 04.10.2022 r (wtorek) – godz. 11:00Audytorium IICD – budynek Wydziału Chemii UWr, ul. F. Joliot-Curie 14

Uroczysta immatrykulacja z wykładem inauguracyjnym

Po immatrykulacji będą rozdane legitymacje studenckie (w przypadku wniesienia opłaty za legitymację na konto rekrutacyjne w terminie do 26.09.2022).

• 05.10.2022 r (środa) – godz. 10:00Audytorium IICD:
    wykład inauguracyjny, spotkania z Prodziekanem ds. dydaktycznych, Pełnomocnikiem ds. bezpieczeństwa, Pełnomocnikiem ds. antydyskryminacyjnych, przedstawicielem Samorządu Studentów oraz Koła Naukowego Chemików „Jeż”, opiekunem roku.

Informacje dotyczące rozpoczęcia roku akademickiego można uzyskać w Dziekanacie Wydziału Chemii UWr, ul. F. Joliot-Curie 14. w godz. 9:00 – 14:00, tel. 71 375 72 90, -91, -92, e-mail: dziekanat@chem.uni.wroc.pl

Po spotkaniu

Spotkania z Opiekunami studentów poszczególnych kierunków studiów- wybór starostów, informacje organizacyjne.

• audytorium II CD – kierunek chemia medyczna – dr Urszula Komarnicka
  • audytorium I BB – kierunek chemia wszystkie specjalności:
    analityka chemiczna – dr hab. Joanna Cybińska
    chemia materiałów dla nowoczesnych technologii – dr Ewa Kasprzycka
    chemia ogólna – dr Sabina Jaros
    sala 145 – kierunek chemia i toksykologia sądowa – dr Anna Pyra
  • audytorium IIEF – kierunek zielona chemia – dr Julia Kłak
Pomoc materialna
  • Szczegóły na temat stypendiów dla studentów uwr.edu.pl/stypendia-i-wsparcie-finansowe/
  • Informacje w sprawie stypendium: Dziekanat Wydziału Chemii UWr, tel. 71 375 72 92 (od wtorku do czwartku) lub mailowo: agnieszka.tokarz@uwr.edu.pl
Rejestracja internetowa na przedmioty

Na Wydziale Chemii studenci mają obowiązek zapisać się do grup zajęciowych przedmiotów obowiązkowych oraz przedmiotów do wyboru, zgodnie z planem studiów oraz planem tygodniowym zajęć.

Internetowa rejestracja odbędzie się w terminie od 29 września br. godz. 8:00 do 3 października br. godz. 23:59.

Plany zajęć opublikowane są na stronie: Plany Zajęć – Wydział Chemii (uwr.edu.pl).

Projekt "Zintegrowany Program Rozwoju Uniwersytetu Wrocławskiego 2018-2022" współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego

logo fundusze europejskie
flaga Rzeczypospolita Polska
logo unii europejskiej fundusze społeczne